.

.
 

Hakkımızda
2004 yılı itibariyle 'Bebek Ürünleri ve Satışı' üzerine hizmet veren firmamız, internet üzerinden siz anne ve babalarımıza hizmet vermek amacıyla 2010 yılında bebekhouse.com'u kurmuştur. Her zaman ilk hedefimiz, müşteri memnuniyeti ve doğru ürünü siz anne babalarımızla buluşturmak olmuştur. Bu sebeple, sitemizde yer alan tüm ürünlerin sağlıklı, doğa dostu ve nitelikli olmasına dikkat ediyoruz. Sitemizde bulunan binlerce ürünü, çok titizlikle ve seçici davranarak eliyoruz. Güven-sağlık-nitelik anlamında standartları yüksek olan ürünler sitemizde yerini bularak, sizlere ulaşabilmektedir. 0 Aydan 16 yaş çocuğa kadar olan ürün yelpazezimizde yer alan tüm ürünlerimiz, firmamız ve yüksek standart anlayışımıza uygun üretici veya distribitör satış ortaklarımızın garantisi altındadır. Bizim için önemli olan, sitemizden yapacağınız alışveriş sonrası memnuniyetinizin devamıdır. Bu anlamda, satış sonrası devam eden desteği ilke edinmiş firmalarla çalışmayı tercih ediyoruz. 

 

Anne ve babalarımıza sunacağımız ürünlerin belirli standartların üstünde olması gerektiğinin bilincinde, uzun yıllardır bebek - çocuk ürünleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle; sizlerin her tür sorusunu ve destek isteğini karşılamak için buradayız. İnternet e-ticaret sitemizle aynı prensipler doğrultusunda çalışan mağazamız Bebek House Ankara Çukurambar adresinde sizlere hizmet vermektedir. 

 

 

Saygılarımızla

Mafa Tekstil Tur. Sağ. Ltd. Şti
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum Kabul Etmiyorum