.

.
 

SIKÇA SORULAN SORULAR
Kargo Ücreti Ne Kadar ve Satın Aldığım Ürün Ne Zaman Kargoya Verilir?

 Verilen siparişlerin gönderimi Sendeo Kargo ve Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

1000 TL'ye kadar kargo 29,90 TL' dir.

Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan siparişlerde, kargo firmasının aracılığı ile yapılan kapıda ödeme hizmet bedeli 29,90 TL'dır.Sipariş tutarından ve kargo ücretinden bağımsızdır.

Hafta içi saat 15.00'a kadar, Cumartesi günleri 11.30'a kadar verilen siparişlerde Yurtiçi Kargo tercihi yapılan siparişler aynı gün kargoya verilir.

Cumartesi günleri yurtiçi kargo 12:00'e kadar gönderi kabul etmektedir. UPS Kargo cumartesi günleri tüm gün, her iki kargo firması pazar günleri ve resmi tatilerde çalışmamaktadır. Bu koşullarda verilen siparişler, kargo firmaları sevkiyat yapmadığı için Pazartesi günleri kargoya verilir.

Siparişlerinizdeki ürünlerin gönderilmeden önce son kontrolleri yapılır. Kontrol sırasında gönderimi uygun olmayan, büyük depomuzdan sipariş günü temin edilemeyen ve aynı gün gönderimi yapılamayan siparişleriniz için anlayışınızı rica ederiz.

Kapıda Ödeme Var mı?

Kapıda ödeme ile verilen siparişlerin gönderimi Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan siparişlerde, kargo firmasının aracılığı ile yapılan kapıda ödeme hizmet bedeli 29,90 TL'dır. Sipariş tutarından ve kargo ücretinden bağımsızdır.

Bu siparişlerinizin gönderimi telefon onayınızdan sonra yapılmaktadır. Lütfen telefon bilgilerinizi üyelik bilgilerinize ekleyiniz. Site yetkililerinden telefon bekleyiniz.

İade ve Değişim Adımları Nasıl Oluyor?

Kargo firmaları hafta içi 18.00'e - Cumartesi günleri sadece Yurtiçi Kargo 13.00'e kadar teslimat yapmaktadır. Pazar günleri ve resmi tatillerde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır. Resmi tatiller öncesi tüm kargo firmalarında yoğunluk olduğundan teslimat gecikmeleri olabileceği unutulmamalıdır.

Teslimat süresi, siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra olağanüstü durumlar hariç 1-3 iş günüdür. Kargoya verilen siparişlerinizi, siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

Yurtiçi kargo ile teslimatı istenen siparişlerde; 30 kg / 30 desi ve üzeri olan gönderiler kargo firmasının kuralları gereğince bina kapısında teslim edilmekte, bina katlarına çıkarılmamaktadır. Bu durumun siparişlerinizde dikkate alınmasını rica ederiz. Ayrıca 100 kg / 100 desi ve üzeri olan siparişlerde ise kargo firmasınca 130 TL + KDV ücret istenmektedir. Bu siparişleriniz diğer kargo firmalarınca gönderilir.

Siparişleriniz sipariş tarihinden itibaren 21 gün sonra 'sipariş müşteriye teslim edildi' konumuna gelir. Lütfen siparişlerinizi kargo takip kodu ile izleyiniz, teslim edilmeyen siparişlerinizi müşteri hizmetlerine bildiriniz.

Teslim aldığınız siparişlerinizdeki ürünleri, size teslim tarihinizden itibaren sipariş sözleşmenizde belirtilen ilgili yönetmelik kurallarına uyacak şekilde 14 gün içinde iade edebilir veya değişim talep edebilirsiniz.

İade veya değişimlerinizde lütfen anlaşmalı kargolarımızı kullanınız. Size gönderilen iki adet faturanızın bir tanesinin arka sayfasında bulunan iade değişim formunu doldurarak iade-değişim talebinde bulununuz. Anlaşmalı kargolarımız dışında ve iade değişim formlu faturasız yapılan gönderileriniz tarafımızca kabul edilmeyecektir.

Kapıda ödemeli siparişlerinizdeki iade istekleriniz için lütfen iade-değişim formuna banka hesap bilgilerinizi(IBAN) belirtiniz. Hesap sahibi ile banka hesap no(IBAN) uyumlu olmalıdır.

İade ve değişimlerinizde kullanacağınız yurtiçi kargo müşteri numaramız: 328073037 

İade ve değişim istekli gönderiniz bize ulaştıktan sonra 7 gün içinde sonuçlanmış olacaktır. Üretici firma incelemesi gereken ürünlerinizin değişim ve iadesi için inceleme sonucu beklenecektir.

 

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Ediyorum Kabul Etmiyorum